Teated

Käivitasime näomaskide tootmise

22.5.2020

Indoor Groupi diivani- ja madratsitootja Insofa Oy alustas näomaskide tootmist. Tegemist on igapäevaseks ühekordseks kasutamiseks mõeldud kergete näokaitsetega. Tehasel on nende toodete jaoks olemas piisava väljaõppega personal ning sobivad seadmed. Praegune tootmisvõimsus võimaldab toota kuus kuni 40 000 maski. Tehase stabiilselt toimivad varustuskanalid on taganud vaatamata keerulisele turuolukorrale piisavas koguses Euroopa päritolu tooraine soetamise.


Esimesest tootmispartiist tehti annetus Soome Päijät-Häme omavalitsuste tervise- ja heaoluametile. Annetuse võttis vastu teenusejuht Jonna Putkonen ja Jyri Riuttala. Tema sõnul on annetus tänuväärne ja vajalik ning annetatud maskid võetakse kasutusele koduhooldusteenustes.

Indoor Group OY tegevjuhiks on nimetatud Veronica Lindholm

7.2.2020

Indoor Groupi juhatus nimetas ettevõtte uueks tegevjuhiks majandusteaduskonna magistri Veronica Lindholmi. Ta asub ametisse 11. märtsil 2020.

Veronica Lindholmil on tugev ja mitmekülgne turundus- ja juhtimisalane kogemus rahvusvahelistes kaubandus- ja teenindusettevõtetes. Ta on töötanud Finnkino grupi tegevjuhina ning enne seda olnud juhtivatel kohtadel muu hulgas Mondelez Oy-s ja Walt Disney grupi Põhjamaade ettevõtetes.

Indoor Groupi koduleht on uuendatud

29.1.2020

Tere tulemast Indoor Groupi uuendatud kodulehele!

Oleme oma kodulehe ilme ja sisu ümber kujundanud. Meie kodulehelt leiate muu hulgas jooksvat infot, kontaktteavet ja teavet tööotsingute kohta. Kas olete juba kursis meie viimase karjäärilooga? Selle leiate siit ›

Tagasisidet kodulehe kohta saad anda siit ›

© Indoor Group AS |Privaatsuspoliitika